Novinky


eBF Experti: Vliv geopolitiky na procurement

15KVĚ

eBF Experti: Vliv geopolitiky na procurement

15. 05. 2024 20:15 Kristina Kaplanová

S geopolitickým expertem Vladimír BAAR z Ostravské univerzity projedeme skoro celý svět a bude to jízda pro odvážné, dobrodružné a zvídavé nátury. Vezme nás s sebou hlavně do nestabilních regionů, jako jsou Čína, Rusko, Ukrajina, Tchaj-wan nebo Blízký východ a zaměří se na aktuální hrozby, příležitosti a možná řešení někdy až nevyřešitelných konfliktů. V diskusi o vlivu kritických trhů na byznys a nákup jej doplní Peter Majtán z nadnárodní skupiny MOL Group.

Video k přehrání: ZDEADEOS – finanční řízení je jejich vášeň

13KVĚ

ADEOS – finanční řízení je jejich vášeň

13. 05. 2024 06:34 Kristina Kaplanová

Novinkou letošního ročníku eBF je Start-up stage, kde se v průběhu středy a čtvrtku budou představovat zajímavé a ještě zajímavější projekty! Proto doporučujeme v programu zatrhnout tuto scénu a neopomenout speciálně inspiraci (12.6.) od ADEOS s.r.o., průkopníků v oblasti digitalizace a modernizace finančního řízení. Díky své aplikaci APOLLO nabízí ADEOS široké spektrum nástrojů pro zlepšení plánování a reportingu ve finančních, obchodních, výrobních, nákupních a dalších odvětvích. Tentokrát jsme ve studiu eBF vyzpovídali Vladislav Hanák a položili mu pár jednoduchých otázek. Přejeme příjemné sledování a těšíme se na setkání na eBF Procurement Festivalu.

Video k přehrání: ZDEPerformance Design & Build

10KVĚ

Performance Design & Build

10. 05. 2024 08:17 Kristina Kaplanová

Když minulý rok Jakub Váňa a Jihomoravský kraj vyhráli ceny čestného nákupu FSA, nebylo pochyb, že téma kvality ve veřejném zadávání v rámci našeho kurzu DIGITÁLNÍHO ZÁKAZNICKÉHO TÝMU patří jednoznačně Jakubovi. V tomto videu se zaměříme na Performance Design & Build, protože stavební zakázky jsou hodnotově zajímavou součástí veřejného zadávání a tato metoda představuje cestu k výstavbě budov s optimálními náklady. Tento přístup je spojením metody Design (projektová příprava) & Build (zhotovení stavby) a takzvané složky Performance (optimalizace nákladů životního cyklu vycházející z metody EPC – Energy Performance Contracting). A dává nám širší prostor pro kvalitativní kritéria – architektonické řešení, energetické a technologické parametry, udržitelnost a inovace. Těšíme se s Vámi již brzy na viděnou na eBF.

Video k přehrání: ZDEHvězdnou sestavu našich partnerů doplňuje Semantic Visions

10KVĚ

Hvězdnou sestavu našich partnerů doplňuje Semantic Visions

10. 05. 2024 00:04 Kristina Kaplanová

Každý festival je tak dobrý jako jsou lidé, kteří se na něm podílejí - řečníci, partneři, moderátoři a lidé ze zázemí. Proto je úžasné, že se můžeme obklopovat i díky našim odborným partnerům těmi nejlepšími z trhu. Semantic Visions je ryze česká společnost, která se specializuje na detekci rizik pomocí umělé inteligence a nejmodernějších technik zpracování přirozeného jazyka pro analýzu dat z globálních elektronických médií. Každý den sbírají a analyzují informace z více než 1,1 milionu článků v 12 jazycích a identifikují události související s konkrétními aktivitami, událostmi nebo firmami. Dokáží sledovat trendy a identifikovat potenciální rizika nebo příležitosti pro firmy.


Číst více

Královna drdolů se vrací!

02KVĚ

Královna drdolů se vrací!

02. 05. 2024 22:04 Kristina Kaplanová

Z dalšího důvodu, proč se letos zúčastnit nákupního festivalu eBF, vám budou vstávat vlasy na hlavě… krásou! I letos pokračujeme v oblíbené tradici jménem Královna drdolů, kdy vám naše umělecká maskérka vykouzlí na hlavě vskutku neotřelé kreace. Společně tak opět podtrhneme festivalovou atmosféru a trošku se pobavíme na vlastní účet.

Už teď pilně sbíráme husí brky, paví pera, připravujeme čelenky a tak podobně, aby ty kreace opravdu stály za to. Rozhodně se opět těšte na pořádnou nálož originálních, zajímavých a elegantních účesů.

Video k přehrání: ZDEPořízení a instalace fotovoltaiky

02KVĚ

Pořízení a instalace fotovoltaiky

02. 05. 2024 21:58 Kristina Kaplanová

V další z odborných videí ze života zakázkáře se hlouběji podíváme s Martinem Vyklickým (VUT) na konkrétní zakázku na pořízení fotovoltaiky metodou Design & Build s rozpisem paušální ceny. Touto a mnoha dalšími příklady Martin zaujal naše posluchače kurzu DIGITÁLNÍ ZAKÁZKÁŘSKÝ TÝM a společně s Jakubem Váňou (Jihomoravský kraj) nás přesvědčili, že kvalita do VZ bezkompromisně patří. Díky jejich nadšení a energii to byl jeden z nejlepších modulů prvního ročníku kurzu. Společně se zase potkáme na eBF festivalu.

Video k přehrání: ZDEKonference eBF na 4 dny změní Ostravu

29DUB

Konference eBF na 4 dny změní Ostravu

29. 04. 2024 17:50 Kristina Kaplanová

První ze série tiskových zpráv přináší informace o nejlepším festivalu v oboru procurementu, eBF. Začtěte se do krátké historie festivalu a získejte klíčové údaje o nadcházejícím ročníku. Seznam přednášejících je letos plný hvězd a rozmanitost témat je nevídaná. Atmosféru festivalu naplno zažijete ve "městě ve měste" (festivalovém městečku) a navíc konferenci spojíme s nově otevřenou Ostravicí, která budí všeobecný obdiv.

Tisková zpráva ZDELidé, jako klíčové téma!

25DUB

Lidé, jako klíčové téma!

25. 04. 2024 02:24 Kristina Kaplanová

SAP/Asahi stage
Ve středu12.6. se v atriu Ostravice zaposloucháme do neuvěřitelných příběhů a podnětných přednášek. Moderátorská dvojice Zdeněk Mikeš (SAP) a Tomáš Veit (Asahi) nás budou provázet programem své stage, která nese název „Lidé“. Kdo zná oba pány již teď nepochybuje, že téma nebylo vybráno náhodně, a že lidé jsou stavebním kamenem úspěchů a rozvoje firem a institucí.


Číst více

Legendární závod Nákupní regata!

25DUB

Legendární závod Nákupní regata!

25. 04. 2024 02:19 Kristina Kaplanová

Možná už jste slyšeli o našem legendárním závodu nákupních týmů na raftech ve vlnách řeky Ostravice. Nákupní regata je pro řadu účastníků dalším důvodem, proč se každý rok vrací zas a znovu na festival eBF. Pravidelně se v ní utkávají desítky týmů z řad návštěvníků festivalu a často je to velmi těsné! Boj na pádla, nečekané manévrovací sestavy, silné emoce a hodně úsměvu.

Tak co, namočíte se do toho s námi?

Video k přehrání: ZDEProjektování, realizace staveb a odpovědné zadávání

17DUB

Projektování, realizace staveb a odpovědné zadávání

17. 04. 2024 21:46 Kristina Kaplanová

V dalším videu ze života zakázkáře nahlédneme pod pokličku projektování, realizace staveb v kombinaci s odpovědným zadáváním. Jan Pospíchal (Správa železnic) nám vysvětlí rozdíl mezi Design a Build, Design to Build, Design-Build-Operate (DBO). Téma, které je určitě aktuální a možnosti, o kterých je dobré hovořit. Příjemné sledování.

Video k přehrání: ZDEBack to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE