Dlouhá káva 2019


O TÝMU, TÝMOVÉM DUCHU, LÍDRECH A ROZHODOVÁNÍ

Závěrečný program festivalu, deset kulatých stolů s pečlivě vybíranými osobnostmi ze světa mimo nákup a veřejné zakázky. Přáli bychom si, aby hosté byli pro účastníky eBF motivační a inspirativní svojí odvahou, schopností se rozhodnout, schopností vytvořit a vést úspěšně úspěšný tým nebo dispozicí rozpoznat a dělat kvalitu a tu navíc propojit s estetikou.

TÝM JE O CHEMII

Vladimír Vůjtek

Po loňském úspěchu jsme znovu přesvědčili k účasti reprezentačního hokejového extrenéra Česka i Slovenska. Uslyšíme, jak funguje a jak se startuje týmová motivace, jakou mají úlohu hvězdy v týmu, a jak je to s vůlí vítězit.

LAĎIK VÍ FŠECKO

Láďa Větvička

Šestinásobný Zlatý bloger IDNES. Laureát Krameriovy ceny za nezávislou publicistiku. Autor jedenácti knih. Na jeho profilu u blogů iDNES se píše „Ladislav Větvička, lašsky cyp, blogař, cestař, fotograf, spisovatel. Chvilu na Moravě, chvilu na Slezske, chvilu na Cejloně nebo v Karabachu, prostě tam, kaj je mu fajně ...“.

JAK ZACHRÁNIT ŽIVOT

Viliam Dobiáš

Viliam Dobiáš je slovenský lékař a vysokoškolský pedagog, původně anesteziolog, později specialista v oblasti urgentní medicíny. Je nositelem slovenského i českého Zlatého záchranářského kříže. Současně pracuje jako hlavní lékař zdravotnické záchranné služby Life Star Emergency.

FENOMÉN DOLNÍ VÍTKOVICE

Petr Koudela

Ředitel národní kulturní památky Dolní Vítkovice o nápadech, lidech, architektuře a o tom, jak se podařilo zachránit jedinečnou dominantu města, která jasně dokládá jeho průmyslovou minulost. O tom, jak všechno vznikalo, ožívalo a sžívalo se s kulturou.

JAK UŘÍDIT RODINNOU FIRMU PLNOU UMĚLCŮ

Ingrid Kitzbergerová

Galeristka prestižní soukromé galerie současného umění CREARS bude vyprávět o tom, jaké schopnosti musíte mít, když každodenně jednáte s kreativci a kdy manžel je sochař (Igor Kitzberger), tchán je umělecký kovář (Vašek Kitzberger) a synové, tzn. třetí generace rodu, umění propadli také.

KRESBA JE ESPERANTO (pojďte to zkusit)

Vašek Šípoš

Malíř, kreslíř, karikaturista, fotograf, autor kreslených vtipů, a k tomu všemu ještě kamarád, který pozměnil a ozvláštnil letošní tvář eBF. Bude řeč o schopnosti se vyjádřit kresbou a barvou, o daru esperanta, který nám kresba dává. Vyzkoušejte si to. Učte se.

JAK SOCIÁLNÍ SÍTĚ MĚNÍ EVROPU A POLITICKÉ KLIMA

Přemek Houda

Historik, publicista, spisovatel, překladatel a pedagog. Přednášející na Karlově univerzitě o vlivu nových médií. Přednáší soudobé české a světové dějiny na Fakultě humanitních studií a na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Dlouholetý editor sobotní přílohy Lidových novin Česká pozice. Autor několika knih, který navíc společně s manželkou překládá odbornou literaturu.

JAK SE ŽIJE NA ČESKO-POLSKÝCH HRANICÍCH (česko-polským manželům)

Beata a Marian Gałuszkovi

Pohled na dvě sousedící země z oken domu česko-polského manželství. Naši kolegové - Beata, bohemistka, překladatelka a někdejší šéfová polského týmu PROEBIZ (toho času na mateřské) a Marian, český Polák ze „Záolší“, polonista a hlava projektového týmu.

NOVÉ METODY TESTOVÁNÍ TÝMŮ

Jiří Šimonek

Spoluautor úspěšné aplikace pro operativní diagnostiku výkonu a vnitřní komunikace pracovních týmů. O tom, jak zajímavé je propojit několik cest osobnostní diagnostiky s datovou analytikou a výkonem počítačů.

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE