Už 11. června odstartuje největší konference o digitalizaci nákupu v Evropě


Konference eBF na 4 dny změní Ostravu

Na konferenci eBF se mezi 11. a 14. červnem sjedou do Ostravy významné osobnosti byznysu a veřejného života. Zástupci těch největších firem i veřejných institucí odkryjí způsoby, jakými pečují o vztahy s dodavateli a tendrují zakázky. A jako speciální hosté vystoupí například bývalý guvernér ČNB Miroslav Singer, místopředseda Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar nebo Lékař bez hranic Tomáš Šebek.

ebf networking

Místo, kde získáte nové kontakty, byznysové příležitosti i know-how předních osobností procurementu

  Během jubilejního 20. ročníku eBF vystoupí rekordních 190 osobností procurementu a byznysu na celkem 20 stage. Své know-how návštěvníkům předají spíkři ze společností a institucí jako Amazon, Asahi, Behind Inventions, Deloitte, Grand Oak, Konica Minolta, LEGO, Ministerstvo pro místní rozvoj, Notino, Penta Hospitals, SAP, SEDLAKOVA LEGAL, Semantic Visions, TD SYNNEX nebo Veolia.

  „eBF festival je pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco nového, pracovat na sobě. Pro mě osobně bude letošní ročník speciální tím, že uslyšíme i životní a kariérní příběhy skrytých hrdinek, které nejsou tolik vidět, ale odvádějí v nákupu skvělou práci,” odhaluje Zdeněk Mikeš ze společnosti SAP důvody, proč si letošní ročník nenechat ujít.

Inspirativní příběhy žen v byznysu i nákupu

  Ani letos na eBF nechybí řada inspirativních žen. Návštěvníci si poslechnout například autorku bestselleru Softening the Edge Mimi Nicklin, vrchní ředitelku sekce veřejného investování, výstavby a sociálního začleňování na MMR Leonu Gergelovou Šteigrovou nebo bývalou generální ředitelku Deloitte a manažerka roku 2022 Dianu Rádl Rogerovou.

Ostravský genius loci, festivalové město Havaj i nově otevřená Ostravice si návštěvníky podmaní svou atmosférou

  Významná část eBF se odehraje pod širým nebem v kulisách historické části města. Kolem hotelu Imperial vyroste festivalové městečko Havaj. V centru Ostravy tak vznikne unikátní prostor, který propojí odborné přednášky, networking, ale také gastronomii, kulturu a relax. Část programu pak proběhne na půdě legendární Ostravice, která se krátce před začátkem konference dočká znovuotevření.

  „Do Ostravy je třeba bezpodmínečně dorazit! Potkáte největší nákupní profíky v regionu, vstřebáte aktuální trendy a hlavně zažijete super network a zábavu. eBF rocks,” zve na konferenci Peter Majtan z MOL Group.

ebf networking

Velké páteční finále

  Celou konferenci v pátek uzavře osobnost překračující sféru byznysu. O tom, jak /důležité je opouštět zažité stereotypy a naučit se myslet out-of-box” promluví „český Einstein“, jaderný a kvantový fyzik Jan Rak. Profesor z finského Jyväskylä působil v ženevském CERNu, Max Plank Institutu v německém Heidelbergu či v Brookhavenské národní laboratoři v USA a jeho pronikavé myšlení i rozhled budou fascinující tečkou za celou akcí.

Cenné kontakty v uvolněné atmosféře

  Konference eBF pojí největší jména byznysové scény s neopakovatelnou atmosféru festivalu. Seznámíte se tu s lidmi z těch největších firem Česka, Slovenska, Polska i dalších zemí. Díky tomu získáte mimořádně zajímavé kontakty, které posunou dál vaši firmu nebo oddělení.

  Více se dozvíte na webu https://ebizforum.com/

Kontakt

  Zuzana Kawuloková
  e-mail: kawulokova@proebiz.com
  tel.: +420 597 587 105, mob.: +420 723 982 664
  PROEBIZ s.r.o.
  Masarykovo náměstí 52/33
  702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, CZ
  IČ: 64616398, DIČ: CZ64616398
  Zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 9176.

Back to Top
PROEBIZ pracuje s otevřenými cookies. Umožnují mu zpracovávat data, která jsou pro správný průběh a vyhodnocování nezbytná. O cookies a jejich nastavení se dozvíte VÍCE ZDE